Sprawdzarka cen Posnet Veri BasicSprawdzarka cen Posnet Veri Basic

Veri Basic to popularny weryfikator cen firmy Posnet. Czytelny wyświetlacz 2x16 znaków oraz szybki i niezawodny skaner zostały umieszczone w estetycznej i bardzo trwałej łatwej do zamontowania obudowie. Interfejs RS232 pozwala podłączyć weryfikator do komputera bądź kasy fiskalnej bez użycia dodatkowego wyposażenia. Odczyt danych o towarach następuje z bazy towarowej urządzenia fiskalnego bądź komputera zaplecza sklepowego, a sterowniki ODBC dają pełną kompatybilność z systemami stosowanymi na rynku. W przerwach między odczytami wyświetlane mogą być dowolne teksty reklamowe.

Najważniejsze cechy sprawdzarki cen Posnet Veri Basic

  • czytelny wyświetlacz
  • trwała obudowa
  • łatwy montaż
  • interfejs RS232
  • możliwość podłączenia szeregowego do 10 innych weryfikatorów w sieci
  • możliwość wyświetlania tekstów reklamowych

Dane techniczne

Wyświetlacz alfanumeryczny LCD, podświetlany, wysokość znaków 9mm, 2 x 16 znaków
InterfejsRS-232
Wymiary180 x 235 x 125 mm
Waga1,5 kg

Cena: 1 410 PLN netto

Sprawdzarka cen Posnet Veri Basic

Kontakt

Star Investments
STAR INVESTMENTS
Sprawdzarki cen Warszawa
Rokosowska 1 lok. 78
02-348 Warszawa
tel. 22 254 44 88

www.star-investments.waw.pl
biuro@star-investments.waw.pl

NIP 526-249-67-20
REGON 140173344


STAR INVESTMENTS Warszawa oferuje systemy sprzedaży dla sklepów, hurtowni, restauracji, hoteli i każdego innego biznesu oparte o kasy fiskalne i drukarki fiskalne renomowanych producentów - firm Posnet, Novitus i Elzab a także czytniki kodów kreskowych, wagi elektroniczne, inwentaryzatory (kolektory danych), drukarki etykiet, terminale komputerowe (POS), ekrany dotykowe, programy dla firm.
Informujemy i zastrzegamy, że dane zawarte na stronach niniejszego serwisu internetowego nie stanowią wiążącej oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego dla jakichkolwiek podmiotów i podane zostały wyłącznie w celach informacyjnych. Dołożyliśmy wszelakich starań by przedstawione informacje były rzetelne i kompletne, jednak nie ponosimy odpowiedzialności za dokładność i kompletność danych przedstawionych w serwisie, w szczególności informacji o produktach i usługach.
Producenci sprawdzarek cen w naszej ofercie: Posnet, Novitus, Elzab